COLOR.ME LAB by KEVIN.MURPHY seminaras

COLOR.ME LAB – tai seminaras, skirtas koloristams, norintiems teoriją pritaikyti praktikoje. Dalyviai turės galimybę palyginti skirtingas formules, naudojamas panašiose plaukų dažymo situacijose, ir atrasti neribotą COLOR.ME žaismingumą. Šiame seminare dirbsite individualiai ir komandoje, kad atliktumėte ir išanalizuotumėte daugybę spalvų variantų su plaukų sruogelėmis ir pavyzdžiais.

Iš mokymų išeisite pasitikėdami savo žiniomis apie pažangią COLOR.ME teoriją ir įgiję puikių praktinių įgūdžių. Išplėskite savo požiūrį į plaukų dažymo paslaugų teikimą klientams ir kartu smagiai praleiskite laiką!

REKOMENDUOJAMA koloristams, išklausiusiems START kursus ir norintiems praplėsti savo plaukų dažymo patirtį ir pasitikėjimą savimi.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 17.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  160 eurų + PVM

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

 • 00

  Dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Bir 05 2023

Laikas

10:00 am - 5:00 pm

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.