CUT.ME by KEVIN.MURPHY seminaras

Padaryti tikrai tiesų kirpimą nėra taip paprasta, kaip atrodo. Šiame kurse apžvelgsime dizaino pagrindus ir jų pritaikymą kirpimui, nepriklausomai nuo kliento lyties, plaukų ilgio ar tekstūros. Be to, įgysite pagrindinių tiesaus kirpimo žirklėmis įgūdžių, įkvėptų KEVIN.MURPHY kirpimo filosofijos. Idealiai tinka visiems naujiems stilistams ir kirpėjams, norintiems patobulinti savo įgūdžius. Sužinosite, kaip atnaujinti savo įgūdžius darant kirpimus, kaip teisingai įvertinti kliento plaukus, gerbti ir išklausyti jo pageidavimus, kad pasiektumėte trokštamą galutinį rezultatą. Šie mokymai praplės jūsų profesionalumo ribas ir išmokys jus naujo požiūrio į tobulą kirpimą.

Mokymų metu kiekvienas dalyvis galės atlikti 4 skirtingus kirpimus – ilgų plaukų iškarpimas, shaggy LOB, wolf-cut ir 2 trumpus kirpimus.

Tobulinsite savo techninius įgūdžius, susijusius su kirpimu, suprasite, kokią įtaką galutiniam rezultatui turi natūrali plaukų tekstūra ir judėjimas. Pasiekime užsibrėžtą rezultatą kartu!

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 17.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  160 eurų + PVM (įskaitant manekeno galvą)

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

 

 • 00

  Dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Rgs 25 2023

Laikas

10:00 am - 5:00 pm

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.