GRAHAM HILL

GH_LOGO_4c-1

Graham Hill buvo lenktynininkas, du kartus tapęs Formulės 1 pasaulio čempionu. Jam taip pat priklauso „Indianapolis 500“ bei 24 valandų Le Mano lenktynių nugalėtojo titulas. Iki šiol jokiam kitam lenktynininkui nepavyko laimėti vadinamosios „trigubos karūnos“.

Graham Hill laikomas to meto stiliaus dievaičiu. Dėl charizmatiškos prigimties, daugybės pomėgių ir subtilaus humoro jausmo jam buvo atvertos visos durys. GRAHAM HILL vyrų plaukų ir barzdos priežiūros priemonių linija sukurta tikriems džentelmenams. Gerai prižiūrėti ir pakirpti ūsai bei plaukai buvo savaime suprantamas dalykas, o sūnus Damonas Hillas iki šiol kalba apie skoningą tėvo garderobą.

PRODUKTAI

GRAHAM HILL priemonių liniją sudaro du rafinuoti, elegantiški ir vyriškumu spinduliuojantys kvapai: bergamočių, blyškiųjų dracenų, mėlynųjų lotosų, eukaliptų ir raudonųjų kedrų aromatai bei gėles ir medieną primenantis žaliosios arbatos, jazminų, žaliosios citrinos žiedų, medaus ir gintaro kvapai.

PRODUKTŲ DIZAINAS

Priemonių dizainą įkvėpė legendiniai tėvo Graham ir sūnaus Damon Hill šalmai. Taip gimė sodrios mėlynos spalvos pakuotės su baltomis Londono irkluotojų klubo irklų mentėmis. Kiekvienai priemonei priskirtas lenktynių trasos, kurioje jis šventė didžiausias pergales ir turėjo antruosius namus, pavadinimas.

PRODUKTŲ PAVADINIMAI

Kiekvienas gaminys turi skirtingą pavadinimą - nuorodą į vieną iš lenktynių trasų, kurios buvo Grahamo Hillo antrieji namai ir kuriose jis šventė savo didžiuosius laimėjimus: Indianapolis, Le Mans, Monakas ir, žinoma, Silverstounas - Didžiosios Britanijos automobilių sporto namai.

GRAHAM HILL vyrams skirtų plaukų ir barzdos priežiūros priemonių serija – būtent tai, kas padės patenkinti griežčiausių klientų poreikius. Modernūs, laikui nepavaldūs ir išskirtiniai vyriški prekių ženklai skirti visoms šiuolaikinio džentelmeno kasdienės priežiūros reikmėms: valymui ir atgaivai, formavimui ir priežiūrai bei skutimuisi ir energijai.

Norite pasiūlyti Graham Hill produktus savo klientams? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.