OLAPLEX

OLAPLEX gimė iš visą gyvenimą trukusių santykių su grožio pramone. OLAPLEX generalinis direktorius ir įkūrėjas Dean Christal užaugo šeimoje, kuri puikiai suprato sunkiai dirbančių kirpėjų poreikius. Jo motina buvo profesionali kirpėja, savo namuose turėjusi kirpyklą, o tėvas – grožio prekių platintojas, turėjęs 26 parduotuves.

Dean ir jo žmonai Darcy atliekant kamieninių ląstelių tyrimus šeimos nariui, Dean susipažino su daktaru Craig Hawker iš Kalifornijos universiteto Santa Barbaroje. Susitikimo metu daktaras Hawker smalsiai paklausė, kas Dean nuomone yra plaukų “Šventasis Gralis”. Po akimirkos apmąstymų jis pasakė daktarui: “Galėtume pakeisti pasaulį suteikdami moterims, turinčioms nuostabius, nepažeistus plaukus, daugiau pasitikėjimo savimi.” Susidomėjęs daktaras supažindino Dean su daktaru Eric Pressly. Pirmieji jų susitikimai vyko Pressly garaže Santa Barbaroje. Ten ir gimė OLAPLEX. Garaže, pilname banglenčių, sodo įrankių ir laboratorinės įrangos, kurią sukūrė du mokslininkai, niekada nedirbę plaukų pramonėje.

OLAPLEX buvo pradėtas naudoti 2014 m. liepos mėnesį ir visiems laikams pakeitė plaukų pramonę. OLAPLEX sukurta jungčių dauginimo technologija suteikė naują kategoriją plaukų priežiūrai, leidžiančią sėkmingai atlikti drąsesnes ir sudėtingesnes chemines procedūras. OLAPLEX pažadas buvo užtikrinti plaukų vientisumą visų cheminių procedūrų metu. Ji suteikė kirpėjams galimybę gydyti pažeistus plaukus peržengiant cheminių procedūrų ribas ir pasiekti tokių rezultatų, kokių nebūtų galima pasiekti be OLAPLEX.

KAM SKIRTAS OLAPLEX?
OLAPLEX naudingas visų tipų plaukams. Dažyti, garbanoti ir tiesinti, natūralūs ir šviesinti plaukai pažeidžiami kasdien, o OLAPLEX padeda užkirsti kelią pažeidimams ir atkurti plauko struktūrą, panašią į nepažeistų plaukų. Jis yra suderinamas su visų gamintojų cheminio apdorojimo produktais.

Plaukai – tai investicija ir vienintelis aksesuaras, kuris niekada nebus iš mūsų atimtas. Tiesą sakant, tai vienintelis dalykas, išskyrus estetinę chirurgiją, galintis pakeisti jūsų išvaizdą ir savijautą.

Kiekvienas nori gražių, sveikų, lengvai valdomų ir blizgančių plaukų, o OLAPLEX gali padėti to pasiekti!

OLAPLEX gali padėti užkirsti kelią visoms šioms problemoms ir jas išspręsti salone arba namuose.

OLAPLEX visapusiškos priežiūros priemonių asortimentą sudaro dvylika produktų:
OLAPLEX N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment
OLAPLEX N°1 Bond Multiplier
OLAPLEX N°2 Perfector
OLAPLEX N°3 Hair Perfector
OLAPLEX N°4 Bond Maintenance Shampoo
OLAPLEX N°4P Bond Enhancer Toning Shampoo
OLAPLEX N°5 Bond Maintenance
OLAPLEX N°6 Bond Smoother
OLAPLEX N°7 Bonding Oil
OLAPLEX N° 8 Bond Intense Moisture Mask
OLAPLEX N° 9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 
OLAPLEX 4in1 Moisture Mask

OLAPLEX N°1 ir OLAPLEX N°2 yra skirti tik profesionaliam naudojimui salonuose. OLAPLEX 4in1 yra kondicionavimo kaukė profesionaliam naudojimui, kuri drėkina, maitina ir suteikia plaukams blizgesio.

OLAPLEX N°3, N°4, N°4-P, N°5, N°6, N°7, N°8 ir N°9 skirtos naudoti namuose, kad sustiprintų ir pratęstų profesionalios priežiūros rezultatus.

OLAPLEX sudėtyje nėra silikono, sulfatų, ftalatų, DEA, aldehidų ir glitimo. Yra draugiškas gyvūnams ir tinakamas veganams.

Esate plaukų meistras ar turite savo saloną ir norite pradėti prekiauti OLAPLEX produktais?
Užpildykite formą apačioje ir mūsų atstovai su jumis susisieks.

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.