KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY

KEVIN THE SESSION STYLIST

Suprasti prekės ženklą KEVIN.MURPHY reiškia suprasti jo kūrėją Kevin Murphy ir jo karjeros kelias.

Plaukų kirpėjas – stilistas su klientu vidutiniškai praleidžia apie valandą laiko, o po to klientas išeina. Kita vertus, stilistas gali dirbti su modeliu 10-12 valandų, o jo karjera priklauso nuo to, ar kaskart pavyks sukurti šukuoseną, vertą “Vogue” žurnalo viršelio. Nepatenkintas jam duotais naudoti produktais (filmavimo metu plaukai, su kuriais jam teko dirbti, tapo sunkūs, nuobodūs ir negyvi), jis suprato, kad reikia lengvos tekstūros produktų, kurie suteiktų ilgalaikę šukuoseną.

Kadangi Kevin labai norėjo naudoti gaminius, kurie nekenktų žmonėms ir aplinkai, išnagrinėjęs visą profesionalios plaukų kosmetikos pasiūlą suprato, kad nėra vieno produktų asortimento, kuris atitiktų visus jo poreikius. Atsižvelgdamas į savo, kaip stilisto, poreikius, Murphy sukūrė savo lengvai naudojamus ir veiksmingus produktus, kurie užtikrintų ilgalaikius rezultatus ir nekenktų aplinkai.

Šiandien Kevin Murphy yra vienas iš labiausiai gerbiamų ir geidžiamų šukuosenų meistrų pasaulyje, ilgą laiką dirbęs mados, žurnalistikos ir kino srityse. KEVIN.MURPHY yra Australijos plaukų priežiūros ir stiliaus prekės ženklas, siūlantis sprendimus, kaip patenkinti reikliausius plaukų priežiūros ir stiliaus poreikius.

KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY produktų filosofija tokia pati, kaip ir odos priežiūros produktų, jie yra lengvi, veiksmingi, stiprūs ir ilgaamžiai.

KEVIN.MURPHY produktai, kuriuose derinamos aukštųjų technologijų žinios ir natūralūs ingredientai, suteikia galimybes, leidžiančias atkurti aukštosios mados podiumo įvaizdį salone ar namuose, tačiau visada tausoja aplinką.

Ieškodama ingredientų visame pasaulyje, KEVIN.MURPHY ieškojo partnerių, kurie užsiima ekologišku ingridientų auginimu arba ekologiškai pagrįstais derliaus rinkimo metodais, kad užtikrintų aukščiausią natūralią KEVIN.MURPHY produktų kokybę.
KEVIN.MURPHY šampūnų, kondicionierių, procedūrų ir stilizavimo priemonių asortimentas, įkvėptas geriausių ingredientų, kuriuos gali pasiūlyti gamta.

Kruopščiai atrinkti vitaminai ir aminorūgštys, padedantys atkurti ir sutankinti plaukų išvaizdą bei atkurti pažeistus, skilinėjančius galiukus.

Maitinamosios ir drėkinamosios medžiagos iš mangų ir Murumuru sviesto, kurios padeda išlyginti plaukų odeles ir suminkštinti plaukus nuo šaknų iki galiukų.

Egzotiškų ingredientų, įskaitant Peru žievės, baobabo, bambuko ir apelsinų žiedų, ekstraktai suteikia plaukams lengvumo.

Iš žinomų natūralių šaltinių, tokių kaip Kakadu slyva, orchidėja, lotoso žiedas ir dykumos liepa, gaunami antioksidantai padeda sumažinti plaukų lūžinėjimą ir atkurti chemiškai pažeistų plaukų išvaizdą.

MŪSŲ PASIRINKIMAI

Mūsų pasirinkimai yra svarbūs kiekvieną dieną, nes nuo to, ką renkamės šiandien, priklauso rytojus. KEVIN.MURPHY kompanija tai puikiai supranta, todėl savo veikloje visada siekia rūpintis aplinka ir mažinti pavojingą klimato kaitą pasaulyje. Tikime, kad kiekvienas mažas žingsnelis gali tapti visa apimančia iniciatyva, turinčia ženklų pėdsaką mūsų planetos išsaugojimo istorijoje.

Kalbant apie aplinkai draugiškus sprendimus, pirmiausiai pradedame nuo savęs. KEVIN.MURPHY gaminiams pakuoti parinkome perdirbamas ir biologiškai skaidžias pakuotes. Šios pakuotės leidžia sumažinti aplinkos taršą ir puikiai atlieka savo funkciją – apsaugo mūsų produktus nuo išorinių veiksnių poveikio. Sąmoningai pasirinkome stačiakampio formą – tokios pakuotės yra talpesnės, o jų gamybai prireikia iki 40 proc. mažiau plastiko. Antrinei pakuotei visada renkamės perdirbamas medžiagas, todėl naudojame popierių arba kartoną.

Kaip išorėje, taip ir viduje: rinkdamiesi sudedamąsias dalis savo produktams prioritetą teikiame ne tik kokybei, bet ir tvariems bei atsinaujinantiems šaltiniams. Visi augaliniai ingredientai, skirti KEVIN.MURPHY produktų gamybai, yra renkami pasitelkiant gamtą tausojančius ir aplinkai draugiškus metodus, kartu taip yra užtikrinama ir aukščiausia kokybė.

Bendradarbiavimas su Elo Goro klimato kaitos lyderystės programa suteikia galimybę KEVIN.MURPHY prisidėti prie pasaulinės organizacijos, siekiančios šviesti visuomenę apie klimato kaitos problemas ir neigiamo poveikio aplinkai mažinimą. Tikime, kad esminiai sprendimai bus įgyvendinti, todėl nusprendėme skirti pelną, gautą iš pasirinktų KEVIN.MURPHY produktų pardavimo, „Klimato realybės projektui“ – taip patys prisidedame prie situacijos gerinimo ir suteikiame galimybę mūsų vartotojams taip pat tapti šios svarbios iniciatyvos dalimi.

Produktų linijos

COLOR.ME

Norite pasiūlyti KEVIN.MURPHY produktus savo klientams? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.