Treneriai

KEVIN.MURPHY treneriai

Viktorija Parutytė
KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY

Prieš 8 metus įkūriau grožio saloną GREENAS, kuris buvo pirmasis grožio salonas Lietuvoje, pradėjęs dirbti su KEVIN.MURPHY prekės ženklu ir savo darbe naudojo beamoniakius dažus ir saugias darbo priemones bei kosmetiką. Per visą šią kelionę su KEVIN.MURPHY įgijau GOLD.KEY meistro titulą stilizavime ir koloristikoje, o po kelių metų tobulinimosi tapau ir PLATINUM.KEY meistre. Per paskutinius metus gavau KEVIN.MURPHY SESSION STYLIST apdovanojimą ir dabar turiu galimybę ruošti sertifikuotus prekinio ženklo meistrus. Ne kartą teko dalyvauti tarptautinuose madų savaičių renginiuose, 3 metus buvau Vyrų madų savaičių Lietuvoje stilistų kūrybos vadovė. Šiai dienai vis dar aktyviai dirbu tiesiogiai su klientais ir edukuoju jaunuosius specialistus ir savo sukaupta patirtimi dalinuosi su kolegomis visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

GLYNT treneriai

Tomas Bondarevas
GLYNT Lietuva treneriai

Mano kirpėjo kelias prasidėjo prieš 7 metus, kai pradėjau mokytis barberingo pas barzdaskučius. Po pusantrų metų pasibaigiau plataus profilio kirpėjo kursus Femina Bona akademijoje ir pradėjau dirbti Studio M by Milita. Ten sėkmingai pradirbau 3 metus.

Dabar jau beveik 2 metus dirbu FACES. Hair & Makeup grožio studijoje. Per pastaruosius 2 metus suprastau, jog gyvenime norisi naujų iššūkių, todėl nusprendžiau išbandyti save GLYNT prekinio ženklo trenerio Lietuvoje rolėje.

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.