EDITORIAL.COVERS by KEVIN.MURPHY seminaras

EDITORIAL.COVERS įkvepia kurti šukuosenas, vertas žurnalo viršelio.

Mokymuose apžvelgsime KEVIN.MURPHY kampanijų užkulisius, kad suprastume, kaip metai iš metų sukuriame kultinius įvaizdžius, formas ir tekstūras. Sužinokite, kaip manipuliuoti plaukais ir kokių produktų reikia, kad sukurtumėte geriausią rezultatą, kurį pamatytumėte viso pasaulio žurnaluose.

Kurso metu nagrinėsime redakcines technikas, tendencijas ir mados įtaką plaukų šukuosenoms. Mokysimės, kaip iššifruoti įkvepiantį įvaizdį, bendradarbiavimo ir bendravimo su klientais meno. Išnagrinėsime dizaino elementus ir sužinosime, kaip naudoti plaukų priauginimo priemones ir aksesuarus, kad pasiektume laukiamą galutinį rezultatą. Išmoksime dabartinių KEVIN.MURPHY kampanijų išvaizdą ir tekstūras, kurias galėsime pritaikyti jūsų poreikiams.

Mokymai rekomenduojami stilistams, norintiems specializuotis redakcinio darbo srityje arba patobulinti savo žinias ir įgūdžius šioje srityje rengiant raudonojo kilimo renginius ir šventines šukuosenas.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 17.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  160 eurų + PVM

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

 • 00

  Dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Spa 30 2023

Laikas

10:00 am - 5:00 pm

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.