ST.TROPEZ

ST.TROPEZ yra pasaulyje pirmaujantis savaiminio įdegio odos priežiūros produktų prekės ženklas, siūlantis profesionalius produktus natūraliai rudam ar tamsesniam kūno ir veido odos atspalviui pasiekti.

Viskas, ką reikia žinoti:

ST.TROPEZ įdegį renkasi profesionalai ir įžymybės visame pasaulyje.

Visi geriau jaučiasi įdegę, o dabar ir jūs galite ištisus metus mėgautis natūralia aukso rudumo veido oda, kaip ir žvaigždės! ST. TROPEZ produktai veikia užtikrindami natūralų ir ilgalaikį įdegį.

KODĖL VERTA RINKTIS ST.TROPEZ ĮDEGĮ?

Jis neturi oranžinio atspalvio! Speciali sudėtis užtikrina aukso rudumo spalvą, todėl išvengsite nemalonaus oranžinio atvaizdo veidrodyje ryte. Galite matyti, kur užtepėte produktą! Tamsiai ruda spalva rodo, kur užtepėte produktą, todėl išvengsite nepaliestų zonų. Jis nepalieka dryžių! ST.TROPEZ įdegis yra vienos spalvos ir kai kūnas bus padengtas, įdegsite tolygiai. Galite pasirinkti tinkamą tamsumo lygį! ST.TROPEZ gaminius galima maišyti pagal pageidavimą, kad rankos, kojos ir veidas neįdegtų per daug tamsiai.

Norite pasiūlyti ST.TROPEZ produktus savo klientams? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.