S4Tec

S4Tec Išlyginamoji keratino procedūra!

Kas yra S4? Salone atliekama plaukų glotninimo procedūra, leidžianti profesionaliems kirpėjams saugiai teikti ilgalaikes paslaugas, kurios duoda greitų rezultatų ir trunka dvigubai trumpiau nei tradicinės keratino procedūros.

S4 = lygesnis Šilkinis tiesesnis blizgesys

S4Tec Smoothing Keratin Treatment užtikrina idealią ir gražiausią plaukų būklę, nepažeidžiant plaukų ir nenaudojant pavojingų cheminių medžiagų. Tai protingesnis, saugesnis ir geresnis pasirinkimas salonui, klientui ir paslaugų teikėjui – kirpėjui.

Šiam apdorojimui sukurti prireikė daugiau nei penkerių metų ir šiai dienai tai yra geriausias pasirinkimas iš visų šiuo metu siūlomų keratino variantų. Geriausi salonai, siūlantys glotninamasias procedūras, atsisako esamų keratino procedūrų, kad apsaugotų savo kirpėjus ir klientus, ir pereina prie S4 – geresnio, saugesnio, greitesnio ir sveikesnio varianto.

S4 atkuria natūralų plaukų blizgesį, todėl plaukai tampa glotnesni, tiesesni, sveikesni ir lengviau valdomi. S4 yra 3 gydymo formų, tinkančių kiekvieno tipo plaukams, ir veikia kelis mėnesius.

Skirtingai nuo tradicinių braziliško keratino tipų:

  • Klientui nereikia valandų valandas praleisti salone.  S4 gydymas trunka trumpai. Jei klientas nerimauja, kad užtruks per ilgai, galite dar labiau sutrumpinti apsilankymą salone paprašydami kliento ateiti į saloną su išplautais ir sausais plaukais.
  • Naudojant S4Tec plaukai vis tiek bus garbanoti.  S4 nepakeičia plaukų savybių ir visiškai nepašalina garbanų, kaip japoniškos arba šarminės ir bešarminės tiesinimo priemonės. Plaukai yra glotnūs, minkšti, nepažeisti ir lengvai paklusnūs, tačiau išlaiko garbanas, todėl ir kirpėjas, ir klientas gali rinktis norimą šukuoseną.
  • Naudojant S4Tec stiliaus pasirinkimo galimybės yra neribotos.  S4 padidina stilistų kūrybiškumą, nes suteikia plaukams puikią būklę, kad būtų galima lengvai sukurti bet kokį įvaizdį. Klientas gali rinktis itin tiesias arba dideles seksualias garbanas bet kada ir taip dažnai, kaip nori. Kasdieninė rutina yra paprastesnė nei bet kada anksčiau, o džiovinimas džiovintuvu užtrunka perpus trumpiau.
  • Su S4Tec nereikia laukti.  Klientai gali išeiti iš salono su gražiais, sveikais ir lengvai valdomais plaukais, apie kuriuos visada svajojo. Plaukus galima termiškai apdoroti ir klientas gali iš karto plauti, sportuoti, plaukioti, segtis segtukus ar nešioti kuodelį. Kirpėjas gali dažyti ir apdoroti plaukus iš karto po procedūros pagal kliento pageidavimus.

S4Tec – tai gražūs, sveikai atrodantys ir stiprūs plaukai be toksiškų cheminių medžiagų.

S4 sudėtyje nėra formaldehido ar kitų sudedamųjų dalių, kurios susidarytų kaitinant. Mokslinių bandymų rezultatai pateikiami mūsų svetainėje. S4 sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, keratino, baltymų, sertifikuoto ekologiško Abako Neem aliejaus, aminorūgščių, vitaminų ir augalinių ekstraktų, kurie buvo sukurti, kad S4 duotų puikių rezultatų. INFINITY gydomojoje formoje yra glioksifilkarbocisteino, o Beyond ir Extreme – cisteamino HCL (druskos). Nepriklausomos bandymų laboratorijos patikrino, ar visuose mūsų gaminiuose nėra formaldehidų.

Pagrindinė sudedamoji dalis – Abaco Neem

S4 Neemų aliejus gaunamas iš sertifikuoto ekologinio ūkio mažoje Didžiojo Abako saloje Bahamų salų šiaurės vakaruose. Šiame unikaliame ūkyje yra gryniausios koncentracijos Neem aliejus, kuris kartu su kitomis S4 augalinėmis medžiagomis, vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis užtikrina glotnesnius, minkštesnius, tiesesnius ir lengviau valdomus plaukus.Neemas buvo naudojamas Harappanų kultūroje Rytų Indijoje prieš 4500 metų kaip sveikatos ir grožio priemonė, o jo naudojimas medicinoje siekia seniausius sanskrito laikus. https://abaconeem.com/

Pagrindiniai privalumai / skirtumai

S4Tec tiesinamoji procedūra – tai naujos kartos glotninimo sistema, kurioje naudojami naujausi mokslo pasiekimai ir geriausios sudedamosios dalys, kad būtų sukurtas produktas, užtikrinantis rezultatus, kurių klientai tikisi iš glotninamosios keratino procedūros, tačiau be pavojingų cheminių medžiagų (pvz., formaldehido). Kadangi mūsų gaminys veikia iš vidaus į išorę ir keičia bendrą plaukų išvaizdą bei garbanų formą, rezultatai išlieka kelis mėnesius. Skirtingai nuo tradicinių keratino procedūrų, kurių metu plaukams glotninti naudojamas formaldehidas, iš karto po procedūros galite dažyti, kondicionuoti, plauti, plaukioti, sportuoti, nešioti segtukus ir kuodukus.

Norite pasiūlyti S4 Tec produktus savo klientams? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.