GLYNT

Kaip prekės ženklas, GLYNT reiškia modernų gamtos ir mokslo derinį. Kuriant produktus vis svarbiau ne tik siekti maksimalaus našumo, bet ir pagarbiai elgtis su aplinka. Todėl našumas ir tvarumas vienodai įtakoja GLYNT produktų kūrimą. Jie sujungia unikalų augalinių ingredientų poveikį ir sinergijos poveikį su naujausiais ekstrahavimo metodais ir naudojimu.

Produkto kokybę pirmiausia lemia jo atskirų elementų kokybė ir jų tarpusavio sąveika, nes būtent išskirtinį efektyvumą ugdančios kompozicijos yra neįkainojamos. Todė GLYNT prekinis ženklas visą dėmesį sutelkia į geriausių ingredientų surinkimą, kad pasiektų išskirtinius rezultatus.

GLYNT yra naujoviškų augalų žaliavų naudojimo plaukų kosmetikoje novatorė. Tai pirmoji įmonė kuri pripažino ir sėkmingai panaudojo fantastišką simondsijų aliejaus maitinamąjį potencialą šampūnams. Priemonių formulėse naudojama tik natūrali žaliava, kai pirmiausiai yra moksliškai įrodyta, kad jos veiksmingumas plaukams ir galvos odai nėra neigiamas.

Atsakingas ir sąmoningas išteklių naudojimas prekės ženklui yra savaime suprantamas dalykas, todėl prekinis ženklas stebi ekosistemą, kurdami produktus, kuriuos žmonės ir aplinka toleruoja vienodai.

Kalbant apie kuriamus produktus, išskyrus tik kelias išimtis, GLYNT produktai yra veganiški. Veganiškus produktus labai lengva atpažinti pagal veganų ženklą, atspausdintą ant pakuotės. Kalbant apie keletą ne veganiškų produktų, ypatingą dėmesį yra skiriama veikliųjų medžiagų ekstrahavimui pagarbiai ir švelniai.

GLYNT prekinis ženklas suburia geriausius gamtos ir mokslo derinius ir sukuria produktus plaukams ir galvos odai, kurie sužavėtų tiek profesionalus, tiek paprastus vartotojus.

Norite pasiūlyti GLYNT produktus savo klientams? Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!

Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.