RE:FRAME COLOR & STYLE by KEVIN.MURPHY seminaras

Dėmesį sutelkdami į kliento plaukų dažymo kelionę ir patirtį, kursime dinamišką spalvų istoriją, kuri pereina nuo komforto prie jaudulio. Vadovaudamiesi nuostata, kad plaukai, ko gero, yra viena iš labiausiai naudojamų išraiškos priemonių madoje, rėmėmės novatoriškomis idėjomis ir derinome jas su plaukų tekstūros ir tipo išryškinimu bei puoselėjimu per plaukų spalvą.

 

Su naujais ir novatoriškais papildymais COLOR.ME GLOSS, mokymuose apžvelgsime, kaip padėti jums išryškinti RE:FRAME viziją.

Mokymų metu nagrinėsime ir mokysimės, kaip sukurti modernias tekstūras su individualiu judesiu. Geriau suprasime pažangias užbaigimo technikas, mokydamiesi naudoti produktus, kad suteiktume šukuosenai galutinį tobulą rezultatą.

Mokymai skirti stilistams, kurie ieško naujų įkvėpimo šaltinių, koloristikos patarimų ir būdų, kaip praplėsti plaukų spalvos formulių ir technikų ribas, atsižvelgiant į kiekvieną klientą.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 17.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  160 eurų + PVM (įskaitant manekeno galvą)

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

REGISTRACIJA BAIGTA

Data

Lie 03 2023
Baigėsi galiojimo laikas!

Laikas

10:00 - 04:00

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.