COLOR.ME GLOSS by KEVIN.MURPHY seminaras

Pristatome COLOR.ME GLOSS, naujausią COLOR.ME gaminių liniją, unikaliai sukurtą kaip dažai ir plaukų terapija vienoje paslaugoje. Švytinti lengva spalva, kuri ne tik suteikia išskirtinio žvilgesio, bet ir giliai atkuria ir drėkina plaukus, suteikia stiprumo. Madingi atspalviai ir skirtingi dažymo būdai leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti tik jam pritaikytą šukuoseną ir spalvą.

Mokymų metu aptarsime, kaip pridėti COLOR.ME GLOSS prie COLOR.ME salono paslaugų. Susipažinsime su produkto privalumais, atspalvių pasirinkimu, technologija, maišymu ir sudėtimi bei įvairiomis paslaugomis, kurias galima siūlyti klientams salone. Susikurkite tvirtus žinių pagrindus ir sužinokite, kaip pasiekti tobulą individualų spalvinį rezultatą savo klientams, kad jie sugrįžtų vėl ir vėl.

LABAI REKOMENDUOJAMA: Visiems meistrams, kurie naudoja COLOR.ME GLOSS, kad suprastų, kaip naudoti ir įtraukti liniją į dažymo paslaugas arba kaip atskirą paslaugą, skirtą atkurti, sutankinti ir sustiprinti plaukus

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 16.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  nemokama

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

 

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas.

Data

Spa 09 2023
Baigėsi galiojimo laikas!

Laikas

10:00 - 04:00

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.