BLONDE.TECHNIQUES by KEVIN.MURPHY seminaras

BLONDE.TECHNIQUES seminaras skirtas tobulinti šviesinimo įgūdžius, gilinti žinias renkantis tinkamus produktus ir spręsti įprastus šviesinimo uždavinius. Ypatingas dėmesys skiriamas plaukų diagnostikos, klientų konsultavimo, šviesinimo priemonių pasirinkimo, kuriamų spalvų ir kitų iškilusių problemų šviesinant aptarimui ir analizei, naudojant skirtingas šviesinimo technikas praktikoje.
BLONDE.TECHNIQUES seminaras apima populiarias šviesinimo, folijavimo ir laisvų rankų technikas. Seminaro metu išmoksite kurti natūralią, lengvai prižiūrimą, atspindinčią mados tendencijas unifikuotą spalvą ir perprasite įvairias technikas, kurių pagalba galėsite optimuozuoti savo darbą salone, kas ypač aktualu kuriant individualų įvaizdį.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.
SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
SEMINARO TRUKMĖ: 10.00 – 17.00
SEMINARO LOKACIJA: Sėkmingų meistrų akademija, Aguonų g. 14, Vilnius
SEMINARO KAINA:  160 eurų + PVM

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. +37068411060

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

 

Data

Rgs 18 2023
Baigėsi galiojimo laikas!

Laikas

10:00 - 05:00

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.