BLONDE.TECHNIQUES by KEVIN.MURPHY seminaras

DĖMESIO. SEMINARAS ATŠAUKTAS. KVIEČIAME REGISTRUOTI Į SEMINARĄ BIRŽELIO 20D.

BLONDE.TECHNIQUES seminaras skirtas tobulinti šviesinimo įgūdžius, gilinti žinias renkantis tinkamus produktus ir spręsti įprastus šviesinimo uždavinius. Ypatingas dėmesys skiriamas plaukų diagnostikos, klientų konsultavimo, šviesinimo priemonių pasirinkimo, kuriamų spalvų ir kitų iškilusių problemų šviesinant aptarimui ir analizei, naudojant skirtingas šviesinimo technikas praktikoje.

BLONDE.TECHNIQUES seminaras apima populiarias šviesinimo, folijavimo ir laisvų rankų technikas. Seminaro metu išmoksite kurti natūralią, lengvai prižiūrimą, atspindinčią mados tendencijas unifikuotą spalvą ir perprasite įvairias technikas, kurių pagalba galėsite optimuozuoti savo savo darbą salone, kas ypač aktualu kuriant individualų įvaizdį.

Dalyviams bus įteikti sertifikatai bei lauks malonios dovanos.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.

SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)

SEMINARO KAINA: 50 Eur + PVM

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas. Informavus vėliau, sąskaita už dalyvio mokestį nebus atšaukta.

Iškilus klausimas kreiptis el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. 868411060

Data

Bal 04 2022
Baigėsi galiojimo laikas!

Laikas

11:00 - 05:00

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.