COLOR.ME GLOSS by KEVIN.MURPHY seminaras

Mūsų naujausia COLOR.ME dažų linija COLOR.ME GLOSS yra unikaliai sukurta kaip spalva ir gydymas viename. Šie švytintys, skysti demi-permanentiniai dažai ne tik suteikia blizgesio, bet ir atkuria bei giliai drėkina plaukus, suteikdami jiems neįtikėtino stiprumo, kuris didėja kiekvieną kartą dažant. Sužinokite, kaip įtraukti COLOR.ME GLOSS į visą COLOR.ME asortimentą, kaip daugiafunkcinius produktus, kurie veikia sinergiškai.
REZULTATAI: Seminaro temos apima produkto apžvalgą, technologiją, maišymą ir sudėtį ir paslaugų pasiūlymus verslui skatinti. Meistrai taip pat gali įtraukti praktinius užsiėmimus, kad iš arti susipažintų su linija ir patirtų „spalvos stiprumą ir blizgesį“. Susikurkite tvirtus žinių pagrindus ir sužinokite, kaip pasiekti tobulą individualų spalvinį rezultatą savo klientams, kad jie sugrįžtų vėl ir vėl.
LABAI REKOMENDUOJAMA: Visiems meistrams, kurie naudoja COLOR.ME GLOSS, kad suprastų, kaip naudoti ir įtraukti liniją į dažymo paslaugas arba kaip atskirą paslaugą, skirtą atkurti, sutankinti ir sustiprinti plaukus

Dalyviams bus įteikti sertifikatai bei lauks malonios dovanos.

SEMINARO TIPAS: Visos dienos mokymai, jungiantys teorinę ir praktinę mokymų dalį.

SEMINARO TRENERIS: Viktorija Parutytė (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)

 • 00

  Dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Gru 12 2022

Laikas

10:00 am - 5:00 pm

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.