COLOR.ME GLOSS by KEVIN.MURPHY seminaras

Mūsų naujausia COLOR.ME dažų linija COLOR.ME GLOSS yra unikaliai sukurta kaip spalva ir gydymas viename. Šie švytintys, skysti demi-permanentiniai dažai ne tik suteikia blizgesio, bet ir atkuria bei giliai drėkina plaukus, suteikdami jiems neįtikėtino stiprumo, kuris didėja kiekvieną kartą dažant. Sužinokite, kaip įtraukti COLOR.ME GLOSS į visą COLOR.ME asortimentą, kaip daugiafunkcinius produktus, kurie veikia sinergiškai.
REZULTATAI: Seminaro temos apima produkto apžvalgą, technologiją, maišymą ir sudėtį ir paslaugų pasiūlymus verslui skatinti. Meistrai taip pat gali įtraukti praktinius užsiėmimus, kad iš arti susipažintų su linija ir patirtų „spalvos stiprumą ir blizgesį”. Susikurkite tvirtus žinių pagrindus ir sužinokite, kaip pasiekti tobulą individualų spalvinį rezultatą savo klientams, kad jie sugrįžtų vėl ir vėl.
LABAI REKOMENDUOJAMA: Visiems meistrams, kurie naudoja COLOR.ME GLOSS, kad suprastų, kaip naudoti ir įtraukti liniją į dažymo paslaugas arba kaip atskirą paslaugą, skirtą atkurti, sutankinti ir sustiprinti plaukus

Dalyviams bus įteikti sertifikatai bei lauks malonios dovanos.

SEMINARO TRENERIS: KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY Viktorija Parutytė

SVARBU. Informuoti apie registracijos atšaukimą galima ne vėliau nei prieš 5 darbo dienas.

Registracija el. paštu kotryna@probeaute.lt arba tel nr. 868411060

Data

Lap 28 2022
Baigėsi galiojimo laikas!

Laikas

10:00 - 05:00

Adresas

Sėkmingų meistrų akademija
Aguonų g. 14, Vilnius 03213, Lithuania
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.