GLYNT PRODUKTŲ seminaras Kaune

Kviečiame į GLYNT produktų pristatymą.

Norėdami savo plaukams geriausio, turite suprasti, ko jiems reikia. GLYNT šiuolaikiškai sujungia geriausius gamtos ir mokslo junginius, pasitelkdami aistrą gražiems plaukams, dešimtmečių patirtį ir nuodugnius tyrimus.

Rezultatas – produktai plaukams ir galvos odai, atitinkantys aukštus tiek profesionalų, tiek galutinių vartotojų poreikius.

ATRASK kažką naujo sau! Su GLYNT stilizavimo ir priežiūros priemonėmis nesunku susikurti madingą šukuoseną, kuri plaukams suteiks spindesio, o klientai šypsosis! Prekių asortimente yra VEGAN produktų, kurie tinka ir jautresnės odos klientams, pvz., dėl alergijos/psoriazės.

GLYNT daugiausia dėmesio skiria ingredientams. Kuriant naujus gaminius siekiama maksimalaus jų našumo, taip pat rūpinimosi aplinka ir tvarumu. GLYNT yra atsinaujinančių augalinės kilmės ingredientų naudojimo plaukų kosmetikoje pradininkė. Naudojamos geriausios vaistažolių komponentų savybės ir moderniausi metodai, siekiant išgauti geriausią iš kiekvienos kompozicijos. Tik tada, kai natūralios žaliavos poveikis plaukams ir galvos odai yra moksliškai įrodytas, jis naudojamas GLYNT formulėse.

GLYNT rūpinasi plaukų gerove – ateik į mokymus ir atrask GLYNT produktus sau!

Mokymų metu susipažinsite su GLYNT stilizavimo ir priežiūros priemonėmis, sudedamųjų dalių ir produktų naudojimo apžvalga.

Mokymai sudaro teorinę dalį, po bazinių mokymų laukiame visų kirpėjų, norinčių praktikuoti tai, ką išmoko – į praktinius produktų mokymus.

Mokymų tipas:  teorija

Mokymų laikas: 10:00-16:00

Seminarą veda: GLYNT prekinio ženklo trenerė Indrė Stanislovaitienė

Kaina: 20 EUR + PVM (galėsite įsigyti produktų šiai sumai)

Informacija ir rezervacija: Simona Deveikytė / +370 604 68990 / simona@probeaute.lt

SVARBU! Apie nedalyvavimą prašome pranešti ne vėliau kaip 5-ios darbo dienos iki mokymų.

 • 00

  Dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Gru 06 2024

Laikas

10:00 - 04:00
Kategorija

Organizatorius

Pro Beauté OÜ
Pirkinių krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.